fbpx

 

SeiklusFesti eripakkumised

MAJUTUS

SeiklusFestil leiab põnevaid pakkumisi ja erihindasid majutusele!

SA Eesti Kaevandusmuuseum

Eesti Kaevandusmuuseumi hosteli toad erihinnaga 15 € inimene. Eesti Kaevandusmuuseumi hostel paikneb konverentsikeskuse 3. korrusel. 2-6 kohalised toad on hubaselt ja lihtsalt sisustatud postsovietlikus stiilis.
Lisainfo ja broneerimine: info@kaevandusmuuseum.ee ja salasõna “SeiklusFest”

Saka mõis

Pärast sportlikku pingutust kulub kehale ära üks korralik lõõgastus. Pankranniku kaldal asuv Saka mõis pakub suurepäraseid võimalusi. Privaatses väikespaas on olemas bassein, mullivann, kolm erinevat sauna, mitmekesine massaaži- ja hoolitsuste valik, tervendav soolakamber ning palju muud. Härrastemaja võlvide all paikneva restorani menüü on vaid kiidusõnu kogunud. Mõisa õdusates tubades saabub kosutav uni aga silmapilkselt.
Kahene tuba ühele 50 €
Kahene tuba 70 €
Kahene tuba double plus 80 €
Kahene tuba double delux 90 €
Peretuba (kuni 4 in) 120 €
Majutus sisaldab sauna- ja basseiniala kasutust ning rikkalikku buffet-hommikusööki.
Parima pakkumise saamiseks võta ühendust telefoni teel +372 336 4900 või meilitsi saka@saka.ee ning kasuta salasõna “SeiklusFest”.

Toila Spa

Toila Spa pakub kõigile SeiklusFestil osalejatele soodustust – 20%, majutudes vähemalt kaks ööd.
Broneerides kasuta märksõna “SeiklusFest”.

Tuhamäe hostel

Kiviõli Seikluskeskuse külje all ja vaid kümmekond kilomeetrit Aidu kärjäärist ja SeiklusFesti südamest eemal asub Tuhamäe hostel. Kõik seiklejad on meie juurde oodatud ja valikus on majutuseks nii kaheseid kui ka mõnusalt suuremaid tube. Kõik toad on mugavustega ja ööbijate käsutuses on hästivarustatud köök. Suuremale seltskonnale sobivad majutuseks ka meie puhkemajad. Tuhamäe hostelis pakume seiklusfestijatele majutust -25% tavahinnast soodsamalt. Broneerimisel kasuta salasõna „SeiklusFest“  Broneeri telefoni teel 5557 5556 või meilitsi  info@tuhamaehostel.com.

Meresuu Spa Hotell

Meresuu spaas saad puhata mugavates tubades Narva-Jõesuu ranna vahetus läheduses. Pärast aktiivset seiklemist saate lõõgastuda veekeskuses, osaleda saunarituaalides või nautida hoolitsusi. Meresuu Spa Hotell  pakub majutust -10% soodsamalt ajavahemikul 29.04–01.05.2022. Päringud saata meilitsi arina.grigorjeva@meresuu.ee ja kasutada salasõna „SeiklusFest“.

Mäetaguse Mõisa Hotell & SPA

Mäetaguse mõisahotell pakub kõigile SeiklusFestil osalejatele laia valikut pakette. Meie romantilises hotellis ootab teid soe spaa, kohalik toit ning magus uni.

Mäetaguse Mõisa Hotell & Spa – armas omadele, kodune külalistele!